Принц Гаррі

Принц Гаррі замислюється над зміною громадянства – ЗМІ

Shutterstock

"Це те, про що я не раз задумувався"

Молодший син короля Чарльза III та покійної леді Ді – принц Гаррі розглядає можливість зміни громадянства, передає "Дивогляд" із посиланням на People.

Чотири роки тому Гаррі, разом зі своєю дружиною Меган Маркл і двома дітьми – Арчі та Лілібет Діаною, переїхав до Каліфорнії, США. Тоді ще герцог Сассекський склав свої повноваження, а зараз він може втратити всі королівські титули і привілеї, які залишилися у нього після переїзду до США.

Рішення Гаррі про отримання нового громадянства може спричинити черговий скандал у королівській родині. Річ у тому, що стаючи громадянином США, Гаррі буде вимушений відмовитися від вірності будь-якій іншій державі. Таким чином він відмовиться й від вірності своєму батькові, який наразі бореться з онкологічним захворюванням.

І якщо раніше ходили чутки про те, що король Великої Британії Чарльз ІІІ може помиритися з Гаррі та Меган, після можливого рішення молодшого сина стосунки між членами родини можуть стати гіршими.

"Американське громадянство – це те, про що я не раз задумувався, але, звичайно, це не те, що зараз для мене є пріоритетним", – заявив принц.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи позбавить король Чарльз III всіх титулів Гаррі та Меган. 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ