Чарльз III

У Чарльза ІІІ виявили рак – Букінгемський палац

5 канал

"Його Величність сьогодні розпочав лікування"

Королю Великої Британії Чарльзу ІІІ діагностували рак. Про це повідомили у Букінгемському палаці, передає "Дивогляд".

Раніше у 75-річного монарха виявили доброякісну пухлину у простаті. Короля Великої Британії прооперували і виписали з лікарні, але невдовзі лікарі встановили нову проблему.

Діагностичні медичні тести допомогли виявити у Чарльза ІІІ одну з форм онкології. На період лікування монарх відклав публічні виступи, але продовжить займатися державною роботою.

 

"Його Величність сьогодні розпочав лікування, протягом якого лікарі порадили йому відкласти публічні обов'язки. Впродовж цього періоду Його Величність продовжуватиме займатися державними справами та офіційними документами, як зазвичай", – йдеться у повідомленні Букінгемського палацу.

 

Британський прем'єр-міністр Ріші Сунак у своєму акаунті у соцмережі Х прокоментував новину про хворобу монарха та відмітив, що вся країна бажає королю якнайшвидшого одужання.

"У мене немає жодних сумнівів, що він (король Чарльз III – ред. Дивогляд) повністю одужає найближчим часом", – заявив Рікі Судак.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Кейт Міддлтон потрапила до лікарні. Принцесі Уельській провели планову операцію на черевній порожнині. В офіційній заяві Кенсінгтонського палацу наголосили, що Кейт Міддлтон "залишиться в лікарні від десяти до чотирнадцяти днів, перш ніж повернутися додому". До своїх обов'язків принцеса Уельська приступить не раніше Великодня. 

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ