Кохання

Хто є найромантичнішим членом королівської родини – відповідь колишнього дворецького

Shutterstock

"Його увага до деталей завжди на висоті"

Колишній королівський дворецький Грант Гарролд розповів про романтичні вчинки, які властиві певним членам королівської родини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на express.

Зокрема, він згадав про романтичність короля Чарльза, який є дуже старомодним у цьому питанні, але завжди пам'ятає про День закоханих.

"Я ніколи не бачив жодних любовних записок, король дуже традиційний і старомодний. Але були часи, коли ми влаштовували вечері до Дня святого Валентина для короля. Коли я працював з королем, він якось попросив мене порадити йому фільм, який він і Камілла могли б подивитися на свято і я порадив "У джазі тільки дівчата" з Мерилін Монро", – поділився він.

За словами Гарролда, король і королева є поціновувачами романтичних комедій. Він вважає, що королівська родина насолоджується фільмами, бо це є свого роду втечею від повсякденності.

Окрім цього, колишній дворецький стверджує, що принц Вільям – найромантичніший член королівської родини.

"Він завжди був джентльменом з Кейт і залишається ним до цього дня. Його увага до деталей завжди на висоті, і він робить все, щоб Кейт почувалася важливою та цінною", – розповів він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Чарльза ІІІ виявили рак.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ