каблучка Меган Маркл

Меган Маркл осоромилася напередодні Дня ветеранів у США – відео

global look press

Герцогиня з принцом Гаррі минулого тижня відвідала церемонію відкриття нового фітнес-центру

Меган Маркл розлютила ветеранів через вибір брошки напередодні Дня ветеранів у США. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Герцогиня Сассекська за старою звичкою одягла брошку у вигляді маку на жакет. У такому вигляді вона з принцом Гаррі відвідали церемонію відкриття нового фітнес-центру Navy в Сан-Дієго минулого тижня.

Однак вибір Маркл аксесуара розлютив ветеранів. Річ у тому, що червоний мак – знак поваги до Дня пам'яті, але він немає сенсу для Дня ветеранів у США.

Відомо, що 11 листопада у Великій Британії та країнах Співдружності традиційно відзначають День пам'яті, одягаючи червоний мак. Однак у США у цей день відзначають День ветеранів, на честь збройних сил, а тому носити мак не є доречним. Водночас американці часто одягають аксесуар на День пам'яті, який відзначають у травні.

Деяких ветеранів обурило, що герцогиня Сассекська одягла мак у листопаді, згідно з британськими, а не американськими звичаями.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Меган Маркл сказала перед тим, як вони з Гаррі покинули королівську родину. За словами письменника та журналіста, тоді "сльози текли рікою".

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ