Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон вперше після операції потрапила на відео

Shutterstock

Кенсінгтонський палац не надав коментарів щодо відеозапису

З'явилися нові кадри, на яких зображена принцеса Вельська, Кейт Міддлтон, вперше після хірургічного втручання в області черевної порожнини. Про це повідомляє "Дивогляд".

Репортери зазначають, що 42-річна Кетрін Міддлтон з'явилася перед громадськістю, радіючи та випромінюючи спокій під час відвідування магазинів разом зі своїм чоловіком.

Нельсон Сілва, 40-річний автор відео, поділився своїми враженнями. Він каже, що принцеса і принц не намагалися приховати свої обличчя, проте були невпевнені щодо реакції оточуючих через збільшений інтерес до їхнього місцезнаходження.

Він відчув, що вони хотіли якнайшвидше завершити свої покупки. Сілва також зауважив, що Кетрін випромінювала щастя і розслабленість. Чоловік продовжив, зазначивши, що пара здавалася щасливою, користуючись простою радістю від шопінгу та спілкування, що видавалося дуже природним.

Кенсінгтонський палац не надав коментарів щодо відеозапису. Проте прессекретар раніше повідомляв, що Кетрін одужує та очікується її повернення до виконання офіційних обов'язків після Великодня, який у цьому році у Великій Британії відзначають 31 березня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, який мала вигляд Кейт Міддлтон, яку вперше за тривалий період помітили на вулиці з принцом Вільямом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ