Брати Капранови

Смерть Дмитра Капранова: його брат-близнюк поділився новими подробицями та звернувся із важливим закликом

facebook.com/KapranovyBraty

"Я не впорався, а от він у своєму житті двічі реанімував людей і двічі успішно"

Український літератор та громадський діяч Віталій Капранов розповів про обставини, що призвели до смерті його брата-близнюка Дмитра, який раптово помер 16 квітня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook-сторінку.

За його словами, у Дмитра відбувся розрив аорти. Віталій намагався надати йому першу допомогу, застосовуючи штучне дихання та серцевий масаж, але, на жаль, марно.

"Дмитро помер у мене на руках. Я робив йому штучне дихання і масаж серця, але, на жаль, це було безсенсовно, бо порвалася аорта", – поділився він.

Він також згадав, як Дмитро двічі врятував людей, у яких трапилися проблеми із серцем. Це свідчить про важливість знань з надання першої медичної допомоги, яка може допомогти врятувати чиєсь життя.

"Я не впорався, а от він у своєму житті двічі реанімував людей і двічі успішно. На вулиці, випадково. Так що вчіться робити штучне дихання. Якщо немає таких важких випадків, як розрив аорти, це може врятувати", – підкреслив Віталій Капранов.

Крім того, письменник повідомив, що не планує полишати письменницький фронт.

"Доведеться більше зосередитися на писанні книжок та сценаріїв. Письменник Брати Капранови продовжить творити. Звісно, якщо Бог дасть, а Бог, як ми бачимо, жорстокий", – додав він.

Раніше ми розповідали, що у Києві попрощалися з письменником та публіцистом Дмитром Капрановим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ