Ліфт

"Перші кроки до премії Дарвіна": в Ірпені троє молодих людей розпилили перцевий балончик в ліфті – відео

Shutterstock

Навіщо вони провели цей "експеримент" – невідомо

В одному з населених пунктів під Києвом троє молодих людей вирішили проекспериментувати і розпилили перцевий балончик у ліфті. Що сталося в результаті цього розповідає "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Київ Оперативний". 

Інцидент відбувся у багатоповерхівці житлового комплексу "Нові метри", що знаходиться в Ірпені Київської області. Камери спостереження, які розміщені у ліфті, зафіксували цей момент.

На відеозаписі можна побачити, як троє молодих людей стоять у тісному замкненому просторі і розпилюють газ з балончика. Ефект від цього виявився настільки сильним, що вони не змогли стояти на ногах. Коли двері ліфта відкрилися, вони ледве вийшли на свіже повітря.

Навіщо троє людей провели цей "експеримент" і що вони хотіли отримати в результаті цього – невідомо.

"Вчора в Ірпені (ЖК "Нові метри") відважна трійця вирішила випробувати на собі дію перцевого балончика. Все би нічого, але випробування вони вирішили проводити в ліфті. Перші кроки до премії Дарвіна досить впевнені. Так тримати, хлопці", – пише автор публікації.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у київському житловому будинку ліфт "прикрасили" іконами.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ