Всесвітній день сексу: міф про розмір пеніса та скільки українок симулюють оргазм

30 листопада, у вівторок, у світі відзначають Міжнародний день сексу. Це продовжується з 2007 року, коли з ініціативи ЮНЕСКО День сексу внесли до міжнародного календаря свят.

Із цього приводу "Дивогляд" коротко розповість про історію свят, пов'язаних із сексом, цікаві факти про нього, а також поділиться статистикою щодо сексу в Україні.

Історія

Можна сказати, що День сексу святкували ще стародавні римляни та греки – наприкінці листопада вони проводили свято родючості, що мало примножити як врожай, так і інші сфери життя. Окрім цього, сексу приділяли увагу інші традиційні культури.

Якщо ж говорити про повсякдення, то є версія, що ідею святкувати цей день вперше запропонували користувачі інтернет-форумів. Останні навіть хотіли обрати основне місце святкування – Амстердам, де 30 листопада місцеві жриці кохання можуть зробити знижку.

Також у цей день активісти діляться з громадськістю усілякою інформацією, пов'язаною із безпечним сексом і схожими питаннями.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Цікаві факти

  • Згідно об'ємному дослідженню компанії Gradus Research, проведеному в Україні, 64% населення задоволені своїм сексуальним життям, 30% – незадоволені, а інші 6% – не відповіли на це питання. Зазначається, що якщо людина задоволена своїм сексом, то це позитивно впливає на рівень її щастя.
  • В Україні 47% чоловіків задоволені сексом, а жінки – 53% серед опитуваних. Дивовижно, але тільки 35% жінок досягають оргазму від час кожного сексу. Близько 64% жінок хоча б раз у життя імітували оргазм. Тут ми писали про ТОП-5 помилок чоловіків у сексі.
  • Напевно, кожен чоловік чув міфи про те, що середній розмір статевого члена – 17 см, але вчені підтвердили, що середня довжина неерегованого пеніса варіюється від 7 до 10 см, а ерегованого – від 12 до 16 см;
  • Найсексуальнішою нацією визнали греків. Згідно дослідженням, у Греції кожний мешканець у середньому займається сексом 164 рази на рік. А ось країною з найменшими сексуальними показниками виявилася Японія – 48 статевих актів на рік.
  • Інколи секс може лікувати! Німецькі науковці дізналися, що статевий акт здатен частково чи повністю позбавити людину від деяких видів мігрені. Однак, не все однозначно, бо інколи страждаючі на мігрень демонстрували зворотні результати після сексу – самопочуття лише погіршувалося.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи шкідливо дивитися порно.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше