Секс

Як покращити інтимне життя з партнером – поради від порнозірки

Shutterstock

24-річна Лана виокремила чотири правила

Популярна порнозірка Лана Роудс поділилася порадами для пар, як покращити їхнє інтимне життя. Про це дівчина розповіла в подкасті "C3 Girls 1 Kitchen".

Відтак, 24-річна Лана Роудс зазначила, що не варто покладатися тільки на досвід, оскільки рівень задоволення у ліжку можна підняти, якщо докласти більше зусиль. 

Для цього порнозірка пропонує кілька варіантів. 

Секстинг 

Секс-листування є чудовим збудником та способом створити інтригу перед зустріччю. Однак пам'ятайте, що займатися секстингом можна лише з перевіреним партнером, аби не потрапити у скандальну ситуацію. 

Гігієна 

Йдеться про важливість підготуватися до сексу не тільки морально, а й фізично. Чистий запах тіла є також збудником. Крім цього, душ можна перетворити на місце для прелюдії з партнером. 

Одяг 

За словами Лани, вбрання також стимулює бажання. Саме тому одяг має бути сексуальним та навіть пікантним. 

"Вдягаючи гарний комплект спідньої білизни та предмети з рольових ігор, можна відчути себе значно сексуальнішими. Мені однозначно більше подобається бути у чомусь милому, аніж зовсім голою. Оскільки я маю доволі апетитну фігуру, то мереживо добре підтримує мої форми і робить їх красивішими", – розповідає порнозірка.

Тематичні розмови

На думку Лани, хтиві розмови та стогони партнерів під час сексу додають процесу більшої яскравості. Крім цього, дівчина зазначила, що сором'язливішим партнерам важливо говорити про свої відчуття під час інтиму, аби інший розумів, як йому правильно рухатися. 

Читайте також: 5 речей, які погіршують якість сексу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ