У Бразилії знайшли єдину в своєму роді тварину – фото та цікаві подробиці

Звичайні мешканці Бразилії та вчені були здивовані, коли перед ними постала безпритульна собака, яка насправді була чимось іншим

Коли фахівці оглянули цуценя, то зрозуміли, що зустріли таке вперше. Поверхневий огляд очей і шерсті вказав, що це собака, але інші частини тіла свідчили про протилежне. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Собака чи щось інше?

Тварина
Тварина
Фото: Flavia Ferrari

Тварина не була достатньо слухняною для собаки та достатньо агресивною для представника дикої природи. Вона навіть давала тримати себе на руках.

Також цуценя гавкало, начебто собака, але також не хотіло вживати їжу, яку полюбляють собаки. Натомість лише полювало на невеличких щурів.

Вчені опинилися у глухому куті, а тому дослідники з Центру охорони та реабілітації диких тварин Федерального університету Гранді-ду-Сул провели генетичний аналіз.

Відомо, що цей регіон Південної Америки населяють чотири види псових, але жоден із них не відповідав опису знайденого створіння. Це стосувалося як зовнішнього вигляду, так і генетики.

Виявилося, що перед ними була повністю нова порода з назвою "догсім", гібрид південноамериканської пампасної лисиці та собаки.

Ці два види з різних родів вкрай рідко коли спарюються. За словами науковців, цей гібрид демонструє, що ці види досі здатні на створення життєздатного потомства попри те, що вони розійшлися приблизно 6,7 млн років тому та є представниками різних родів.

Згідно з результатами генетичного аналізу, в унікального створіння зафіксовано 76 хромосом, які нагадують хромосоми домашньої собаки і пампасної лисиці. Також цуценя має Х-хромосоми з різною морфологією – підтвердження походження від двох різних видів.

Гібрид і пампасна лисиця
Гібрид і пампасна лисиця
Фото: Thales Renato Ochotorena de Freitas and Bruna Elenara Szynwelski

Це не перший випадок

Вперше цих дивовижних істот виявили у 2021 році. Тоді самка потрапила у ДТП, після чого отримала допомогу від зоозахисників. На жаль, після видужання від травми вона померла за невідомих обставин. Правоохоронці досі розслідують цю справу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Індії крокодили несподівано врятували собаку від її ворогів.

Дивіться також відео 5 каналу: Реабілітація для КОТИКІВ з зони БОЙОВИХ ДІЙ. Їх покинули господарі

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше