Бункер

Блогер показав бункер у скелі, збудований Муссоліні – фото й відео

Tattooed Traveler / YouTube

Довжина комплексу склала приблизно 2 км

Колишній морський піхотинець і блогер Tattooed Traveler зафільмував покинуту фортецю часів Другої світової війни, яка розташована у гірській місцевості Хорватії. Про це повідомляє "Дивогляд".

Тунельну систему та бункер побудували на прикордонній з Італією території у міжвоєнний період, що тривало до 1939 року. Їх особисто перевіряв диктатор фашистської Італії Беніто Муссоліні. Цей комплекс входив у так звану Альпійську стіну, довжина якої склала приблизно 2 км біля північного кордону.

За словами блогера, він перебував у цій вежі кілька годин. Він знайшов у ній різні приміщення, просторі коридори та лише один вхід. Під час відступу фашисти вирішили підірвати та частково пошкодили цю споруду, яка проходила вздовж території Франції, Швейцарії, Австрії та колишньої Югославії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії зняли з себе відповідальність за розв'язання Другої світової війни, а потім ще й заступилися за сталіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ