Будинок

Жінка купила будинок XIX сторіччя та знайшла там секретну кімнату – фото

фото Newsweek

"Кімната існуватиме як капсула часу доти, доки не прийде потрібна людина і не вдихне в неї нову пристрасть"

У США 21-річна Феліція Лалла придбала будинок 1890-х років, всередині якого була секретна кімната. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Newsweek.

У 2022 році американка почала шукати свій ідеальний дім, під час чого вона виявила бунгало XIX століття, яке поєднувало історичне значення та вінтажний шарм. Додаткова містика у цьому місці з'явилася, коли ріелтор помітив дивний відрізаний кут підвалу за шафою.

"Крізь щілину між стінкою шафи та стіною вона бачила, що за ним були двері. Коли ми поговорили з продавцем, він сказав, що він не має ключа від дверей і туди ніхто не заходив десятиліттями", – поділилася вона.

Після укладання угоди з продажу Феліція вирушила до нової нерухомості. В будинку вона в першу чергу відтягнула шафу вбік і помітила двері. Там на неї чекали цікаві історичні предмети.

Будинок
Будинок
Фото: фото Newsweek

"Ми знайшли декілька газетних вирізок, фотографій, фотоприладдя, листівок та книгу для рентгенографії зубів. Але найбільше мою увагу привернув великий апарат, акуратно захований у кутку кімнати. Провівши невелике дослідження, я дізналася, що це фотозбільшувач для чорно-білих знімків", – поділилася Лалла.

Сестра американки, яка працює фотографом, оглянула кімнату та зрозуміла, що це темне приміщення для фото. Згодом Феліція звернулася до місцевих бібліотек та історичних товариств, бажаючи зрозуміти історію кімнати.

"Фотографія в темній кімнаті – вмираюче мистецтво, і я, звичайно, дуже ціную це. Кімната існуватиме як капсула часу доти, доки не прийде потрібна людина і не вдихне в неї нову пристрасть", – поділилася власниця будинку.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що під час ремонту в будинку виявили секретну кімнату.

Дивіться також відео 5 каналу: ТРИВОГА! ПОТОП НА рОСІЇ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ