Кінотеатр

Яким міг би бути фільм про Україну від Marvel – кумедний сюжет

Shutterstock

"Приїздить Тор, але під час битви виявляється, що блискавки він може пускати тільки в країнах із 120-вольтними розетками"

У соцмережах обговорюють ідею для фільму про Україну від Marvel. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на акаунт в Х Олександра Кульчицького.

В основі стрічки буде напад росії на Україну, внаслідок чого Нік Ф'юрі вирішив відправити на допомогу українцям Месників. Однак Ф'юрі, який є вигаданим супергероєм з коміксів видавництва Marvel Comics, боїться ескалації. 

Через це Україні передають Залізну Людину, але в найстарішій першій версії костюму. Також він може працювати лише в Тернопільській області.

"Прилітає Брюс Беннер, але йому заборонено перетворюватись на Галка, щоб не спровокувати відповідь. Надсилають Капітана Америку для охорони критичної інфраструктури. Внаслідок першої ж ракетної атаки у нього ламається щит, Нік Ф'юрі обіцяє наростити виробництво і видати наступний щит вже у 2025 році. Приїздить Тор, але під час битви виявляється, що блискавки він може пускати тільки в країнах з 120-вольтними розетками", – йдеться у повідомленні.

Комікс
Комікс
Фото: Jonathan Cooper / Unsplash

У відповідь на запит про далекобійні ракети США передають Єнота Ракету, який вже на 3-й день йде в СЗЧ. Ніхто його в Україні більше не бачив.

Водночас Чорна Пантера не захотіла їхати в нашу країну через проблеми расизму. Паралельно тривало довге обговорення Людини-Павука, але за два місяці американці прислали окремо людину та окремо – павука. Згодом комаха померла під час транспортування.

"Чорна вдова записує звернення російською і закликає всі сторони до миру. Ванда каже, що захоплюється великою російською культурою і постить в інсті, як читає Достоєвського. Її пост лайкають усі інші Месники", – йдеться у повідомленні.

Вже за кілька місяців після початку воєнних дій Ф'юрі відкликав Месників назад, аргументуючи це тим, що Україна не вміє ефективно використовувати супергероїв. Вже у 2023 році їх всіх відправляють на Близький Схід, щоб боротися з терористами "на віслюках".

"Жодних обмежень на використання сил – немає", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що комікси DC видаватимуть українською мовою.

Дивіться також відео 5 каналу: ЩО ТАМ НА рОСІЇ? || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ