Комікс

Комікси DC видаватимуть українською мовою – про що буде перший з них

Jonathan Cooper / Unsplash

"Це high level"

Компанія DC Comics підписала контракт з українським видавництвом Vivat, щоб випускати комікси українською мовою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Na chasi".

За словами CEO видавництва Юлії Орлової, перемовини тривали майже 8 місяців.

"DC обирає партнерів у різних країнах дуже ретельно, враховуючи репутацію компанії, якість друку книг, потенційно – їхніх коміксів, і багато інших факторів", – розповіла вона.

У березні видавництво Vivat обрало 10 тайтлів і з того моменту працювало над узгодженням. Підписання угоди стало можливим тільки кілька тижнів тому.

Першим коміксом у серії стане Aquaman: Andromeda, який має вийти у продаж на початку 2024 року. Про інші тайтли повідомлять пізніше.

"Для мене видавати комікси DC в Україні – це high level, можливість зробити доступними для українських читачів світові бестселери, можливість змінювати український книжковий ринок. І я неймовірно тішуся, що нам це вдається", – додала Орлова.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українці читають під час війни та якою мовою.

Дивіться також відео 5 каналу: Говоримо про Україну! Понад 500 українських видань представлені на книжковому ярмарку в Німеччині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ