Бібліотека

Передбачено "страшний" штраф: до бібліотеки повернули книгу через 90 років – фото

Shutterstock

Йдеться про відомий літературний твір, опублікований у 1902 році

У Нью-Йорку (США) до бібліотеки повернули книгу, яку взяли у далекому 1933 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Larchmont Public Library.

Пакунок, який надійшов із Вірджинії, був із сюрпризом – всередині була книга, яку мали повернути 11 жовтня 1933 року. За словами офіційних осіб, за це можна було би стягнути штраф у розмірі $6,4 тис (тариф 20 центів на день), однак розмір штрафу в цій бібліотеці не перевищує $5.

"Незалежно від того, скільки часу прострочена книга Публічної бібліотеки Ларчмонта, якщо її повернуть, максимальний штраф становитиме колосальні $5 доларів", – розповіли в бібліотеці.

Зазначимо, що йдеться про книгу "Молодість та інші оповідання", яка вийшла в 1902 році. Це збірка творів британського письменника Джозефа Конрада, яка містить одне із його найвідоміших оповідань – "Сердце пітьми".

Книга
Книга
Фото: Larchmont Public Library

Втім, це не рекордсмен. Раніше "Дивогляд" розповідав, як у США до бібліотеки повернули книгу із запізненням на 120 років.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ