Навушники

Твори української літератури зі шкільної програми тепер доступні в форматі аудіокнижок – як їх прослухати

Pixabay

До проєкту залучили як професійних акторів, так і зіркових дикторів

Твори зі шкільної програми з української літератури для 5-11 класів озвучили та зробили доступними в форматі аудіокнижок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт уряду.

Це відбулося у межах проєкту "Укрліт". Для учнів вирішили озвучити понад 250 творів, авторами яких є Ліна Костенко, Іван Нечуй-Левицький, Михайло Коцюбинський, Микола Хвильовий, Валер'ян Підмогильний та інші українські автори.

"Ці озвучені твори створені, щоби нашим дітям було легше навчатися, легше розуміти інформацію та дозувати навантаження. А для дітей за кордоном це знак, що ми про них пам’ятаємо, піклуємося й чекаємо додому після війни", – розповів заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

Перелік творів формували згідно з чинною програмою для загальноосвітніх навчальних закладів з української літератури. Аудіокнижки можна слухати безкоштовно у мобільному застосунку MEGOGO.

До проєкту залучили як професійних акторів, так і зіркових дикторів, у тому числі Володимира Дантеса, Alyona Alyona, Антоніо Лукіча та Тимура Мірошниченка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні запустили онлайн-радіостанцію української аудіолітератури.

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ