Рекорд

У Києві жінка встановила рекорд, пробігши марафон із дитиною у візку – фото

Лана Вєтрова / Facebook

Це досягнення вона присвятила полеглому на фронті брату

Мешканка Києва Вікторія Співаковська подолала 42,195 км з дитиною у візку, що зробило її автором рекорду України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на очільницю Національного реєстру рекордів України Лану Вєтрову.

Жінка це зробила у рамках "Найдовшого у світі марафону" від "Нової пошти", який провели на ВДНГ. Коли Співаковська прийшла до фінішу, всі вболівальники привітали її аплодисментами.

"І навіть при таких гучних оплесках дитина у візку спала, тобто, чим могла, допомагала мамі бігти", – розповіла Вєтрова.

Вона здолала 42,195 км за 4 години та трохи більше ніж 10 хвилин. Цей рекорд Вікторія присвятила полеглому на фронті брату.

"Це я хочу присвятити своєму молодшому братику Остапу Оністрату, який загинув влітку цього року. Дякую кожному воїну та захисниці за боротьбу за нашу незалежність", – сказала киянка.

Її брат служив у 68 окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша та мав позивний "Бендер". Покійний герой був оператором відділення ударних БПЛА.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що школяр з Чернігова встановив унікальний Національний рекорд України.

Дивіться також відео 5 каналу: НА ЛІНІЇ ВОГНЮ можна почути НАВІТЬ СКРИПКУ! Музикант Мойсей грає на ній в окопах та у шпиталях

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ