Євро

У Тернополі суд конфіскував у жінки 20 євро, бо вона купила їх не в банку, а обміняла у знайомої – фото

Shutterstock

Обвинувачена не з'явилася на засідання суду

У Тернополі суд конфіскував у жінки 20 євро, звинувативши її у тому, що вона купила валюту не в банку, передає "Дивогляд". 

Відповідний інцидент викладено у постанові Тернопільського міськрайонного суду. Повідомляється, що у вересні 2023 року жінки придбала валюту в розмірі 20 євро у своєї знайомої і віддала їй за це 800 грн. 

Судовий орган Тернополя звинуватив місцеву жительку у порушенні правил валютних операцій. У постанові вказано, що жінка порушила ч.3 ст.6 Закону України "Про валюту і валютні операції". Поліція зафіксували нелегальну купівлю валюти та склала відповідний протокол.

Жінку викликали на засідання суду, але вона не з'явилася, тому справу розглянули без неї. Обвинувачену визнали винною за ст. 162 КУпАП. У жінки конфіскували 20 євро і обмежилися попередженням.

постанова Тернопільського суду
постанова Тернопільського суду
Фото: відкриті джерела

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві чоловік після розлучення відсудив у ексдружини половину вартості її грудей.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ