палець вгору

Суд Латвії офіційно дозволив використовувати емодзі "палець вгору", як письмову згоду

Shutterstock

Кембриджський словник тлумачить цей смайл, як "підтвердження чогось"

Суд Латвії офіційно визнав, що емодзі "палець вгору" може вважатися письмовою згодою, передає "Дивогляд" із посиланням на Delfi.

Судовий орган розглядав скаргу віддаленого працівника про його звільнення, який оскаржив рішення керівництва. У месенджері Slack начальство назначило співробітнику зустріч у зазначений день в офісі. Працівник залишив реакцію у вигляді емодзі "великий палець вгору", але так і не з'явився у вказаний день на зустріч. У результаті цього працівника звільнили.

Звільнений співробітник вимагав від роботодавця 6364 євро, як компенсацію за невиплачену зарплату і ще 31 тис євро за пів року роботи після інциденту. Також нанесену йому "моральну шкоду" він оцінив в 50 тис євро, повідомили у суді.

Суд визнав, що емодзі "палець вгору" у службовому листуванні можна трактувати, як письмову згоду, та підкріпив своє рішення Кембриджським словником, який тлумачить цей емодзі, як "підтвердження чогось". 

Разом із цим, судовий орган задовільнив позов колишнього співробітника лише частково і зобов'язав компанію виплатити йому лише зарплату.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в iOS та Android можуть з'явитися нові українські емодзі.

Дивіться також відео 5 каналу: Південно-західна частина Одещини — найбільш небезпечна. Можливий землетрус до 8 балів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ