Гомосексуалісти

Рейтинг країн світу за рівнем ставлення до ЛГБТК+ спільнот – яке місце посіла Україна

Shutterstock

Перше місце у глобальному рейтингу традиційно посідає Мальта

Міжнародна асоціація лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів й інтерсексуалів (Rainbow Europe) надала список країн за рівнем ставлення до ЛГБТК+ спільноти серед країн Європи й Центральної Азії, передає "Дивогляд" із посиланням на Rainbow Europe.

Кожну країну оцінили за рівнем законодавства щодо недискримінації, сімейного права, злочинів на ґрунті ненависті, юридичного визнання статі тощо. На основі цих даних був складений рейтинг від 0% (грубі порушення прав людини, дискримінація) до 100% (дотримання прав людини, повна рівність для представників ЛГБТК+ спільноти).

У цьому рейтинг Україна посіла 39 позицію з показником 20,16% і опинилася між Ліхтенштейном (20,28%) і Болгарією (19,86%). У 2019-му наша країна займала 35 місце (21,52%).

Перше місце у глобальному рейтингу традиційно посідає Мальта (90,29%). У п’ятірку перших також увійшли Бельгія (77,37%), Данія (76,54%), Іспанія (74,1%) і Фінляндія (70,62%).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Харкові заборонили проводити соціальну рекламу ЛГБТ-маршу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ