Ракета

Японська ракета-носій вибухнула під час першого польоту в космос – відео

JAXA

Фахівці провели ретельне розслідування катастрофи

Цього року стався вибух новітньої ракети-носія японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) під назвою H3. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Space.

Це сталося під час першого польоту в космос у березні 2023 року. Проведення другого запуску заплановане на 14 лютого 2024 року з космодрому Танегасіма (Японія).

У JAXA та Mitsubishi Heavy Industries не поділилися подробицями невдалого запуску. Водночас фахівці провели ретельне розслідування катастрофи.

Відомо про перебування на борту ракети льотного демонстраційного модуля під назвою Vehicle Evaluation Payload-4 і двох супутників – CE-SAT-IE і TIRSAT.

Висота ракети H3 може становити від 57 до 63 метрів, на що також впливає її конфігурація. На цій ракеті можна доправити понад 4 тонни корисного навантаження на сонячно-синхронну орбіту висотою 500 км, а 6,5 тонни корисного навантаження — на геостаціонарну перехідну орбіту.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Perseverance знайшов ознаки життя у древньому озері на Марсі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ