Родина під час подорожі

2-річна дитина встановила рекорд під час сходження на Еверест – фото

SWNS

"Впорався краще, ніж я та його мама"

2-річний мешканець Великої Британії став наймолодшою людиною, якій вдалося досягти базового табору Евересту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Маленький Картер Даллас зі своїм батьком Россом і мамою Джейд перебували у річній подорожі Азією. Паралельно родина здала в оренду свій будинок у Шотландії.

Ще 25 жовтня 2-річний хлопчик на спині свого тата піднявся на південне місце в Непалі, яке знаходиться на висоті 5300 м над рівнем моря. Дорослі взули звичайні повсякденні кросівки для подорожі.

"Картер впорався краще, ніж я та його мама. Ми обидва підхопили легку гірську хворобу, але з ним усе було гаразд. Перед базовим табором у селах було два медики, і вони перевірили його кров, щоб переконатися, що з ним все гаразд, його результати були набагато кращими за наші – вони були шоковані! Ми купили куртки, їжу та два спальних мішки для походу. Через 24 години після приземлення до Катманду ми розпочали шлях", – розповів Росс.

Спершу сім'я прилетіла до Індії, відвідала Шрі-Ланку та Мальдіви, а потім вернулась назад до Індії. Звідти вони відправилися до Непалу, відвідали весілля у Малайзії та поїхали у Сінгапуру, де відсвяткували день народження Картера в Universal Studios.

Після цього британці відсвяткували Різдво на Пенангу та перетнули кордон з Таїландом. Новорічні свята для них пройшли на Тайському острові Ко Ланта. Тепер чоловік, жінка та їхній син відвідують джунглі заповідника в Као Сок, а далі планують на власні очі побачити Бангкок і Камбоджу.

За словами батьків, 2-річний Картер вбирає у себе різні культури та звик вживати екзотичні страви, улюбленою серед яких стала пад тай.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як цього місяця 4-річна мешканка Чехії підкорила Еверест і встановила світовий рекорд.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ