Ялинки

Чоловік побив рекорд за кількістю новорічних ялинок, встановлених вдома – фото

Bild

Святкові дерева знаходяться навіть у вбиральні

Мешканець Німеччини став автором світового рекорду, встановивши у себе вдома 555 новорічних ялинок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BILD.

У місті Рінтельн живуть 57-річний чоловік та його дружина, які вирішили оригінально прикрасити власний будинок площею 180 квадратних метрів. Так, вони встановили 555 ялинок, використавши приблизно 108 тисяч кульок і 48 тисяч вогників.

Тільки у їхній вітальні можна знайти 49 дерев. Інші знаходяться у спальні, коридорі та інших кімнатах, зокрема у вбиральні. Водночас родина не забуває про економію. Вони перейшли на економічні світлодіоди у гірляндах.

Працівники Інститут рекордів Німеччини офіційно підтвердили досягнення. 6 січня наступного року німецька пара повністю демонтує ялинки, а до того часу до них додому продовжуватимуть прибувати туристи з усього світу.

Раніше ми писали, що на Софійській площі незабаром мають почати встановлювати новорічну ялинку.

Дивіться також відео 5 каналу: Історії про відьом, опришків та Івана Франка! Інтерактивне підземелля у Ратуші Івано-Франківська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ