Очі кота

Коти "співпрацюють" на фронті з українськими військовими – як їм допомагають 4-лапі

Shutterstock

Одна з тварин вже отримала медаль

На фронті українські військові почали використовувати котів, щоб боротися з мишами, пацюками та зміями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на західне видання Bild.

Відомо, що навала гризунів та змій на фронті – серйозна проблема для військових, яка також привертає увагу західних ЗМІ. На багатьох роликах помітно, як ці тварини заважають солдатам.

Зокрема, миші та щури заважають військовим спати, кусають, їдять провізію і можуть гризти все підряд, у тому числі речі та зброю.

"Коли прокидаєшся, завжди ловиш двох-трьох мишей, що заповзли в спальний мішок. Не дуже приємно, коли тобі кусають палець", – розповів один із військовослужбовців ЗСУ.

Поки волонтери збирають кошти на пастки для гризунів, військові почали "співпрацю" з котами, які борються з гризунами. Один з них на прізвисько Шайбік вже заробив медаль за допомогу ЗСУ.

Раніше "Дивогляд" розповідав про кота Сирського, який мешкає на позиціях.

Дивіться також відео 5 каналу: Історії про відьом, опришків та Івана Франка! Інтерактивне підземелля у Ратуші Івано-Франківська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ