Курка

Курка знесла яйце, яке має дивну форму – фото

James Wainscoat / Unsplash

"Це сталося вперше"

Фермера з Бразилії спантеличила його курка, яка знесла яйце у формі "печива з передбаченням". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Це сталося на фермі в Олівейрі ще кілька місяців тому.

"Я був здивований, це сталося вперше. Яйце схоже на печиво із передбаченням. Того дня, коли я знайшов його, курка щойно знесла його, але потім вона знесла ще декілька яєць іншої форми, дуже закруглених і з "кінчиком" нагорі", – розповів фермер Хуліо Сесар Карвальо.

Яйця, які начебто зрослися, мають не тільки дивну форму. У жодному з них не було жовтка, тільки білок. Водночас смак у них звичайний.

За словами фермера, він дуже щасливий через те, що має особливу курку. Кожного разу, коли він її відвідує, то сподівається, що знайде нові нетипові яйця.

Місцевий ветеринар розповів, що це вкрай рідкісна форма яйця, а відсутність жовтка обумовлена тим, що у цієї свійської птахи немає овуляції.

"Цьому є деякі обґрунтування, але це вимагатиме глибшого аналізу. Імовірні гіпотези полягають у тому, що курка, яка відклала яйця різної форми, може мати якусь патологію, перебувати у стресі та погано харчуватися", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, у США жінка вкрала із зоопарку яйце, з якого вилупився величезний хижак.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ