У США жінка вкрала із зоопарку яйце, з якого вилупився величезний хижак – відео

reference.com

Жінку не можуть притягнути до відповідальності за крадіжку

Мешканка США, яка раніше була співробітницею зоопарку Animal World & Snake Farm, вкрала звідти яйце, з якого вилупився алігатор. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на WSAZ.

Працівники служби дикої природи Техасу виявили, що на подвір'ї жінки мешкає 2-метровий алігатор. Виявилося, що вона кілька десятків років доглядала хижака, якого тримала як домашнього улюбленця на задньому дворі свого будинку.

Вона зізналася у крадіжці та сказала, що у гнізді алігатора було кілька десятків яєць, тому ніхто пропажу не помітив. Для утримання алігаторів у Техасі потрібен спеціальний дозвіл, якого в американки не було.

За словами охоронців природи, цей алігатор здоровий, бо про нього добре піклувалися, але рептилія вже переросла простір, яким її могли забезпечити. Зараз алігатора вже повернули до зоопарку Animal World & Snake Farm.

Тепер викрадачці загрожує $1 тисяча штрафу за незаконне володіння алігатором, а ось за крадіжку її не можуть притягнути до відповідальності за давністю скоєного.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як виросли маленькі тварини Київського зоопарку, які народилися від початку повномасштабної війни.

Дивіться також відео 5 каналу: Переможці "Оскар-2023": що не так з 95-ю церемонією

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ