Еверест

Президент "Київміськбуду" виїхав з України з довідкою про інвалідність і підкорив Еверест – ЗМІ

Shutterstock

Це йому обійшлося у $150 тис

Президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір зміг покинути Україну завдяки довідці про інвалідність, а згодом він підкорив Еверест. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bihus.info.

Він і його дружина підкорили вершину в травні 2023 року.

"Спортивні медіа розповідали про це як про вау-подію: перша українська пара на вершині Землі. От тільки як посадовцю вдалося виїхати через стан здоров'я і підкорити таку вершину, яка дається не всім підготовленим здоровим людям – загадка", – йдеться у повідомленні.

Журналісти додали, що підйом на Еверест подружжю обійшовся у $150 тис.

Слід зазначити, що Кушнір захоплюється альпінізмом і його першим серйозним підйомом стала гора Казбек у 1987 році. Потім він здійснив сходження на Чоу-Ю, Пік Коженевської, Пік Леніна, Хант-Тенгри, Кіліманджаро, Ельбрус та Монблан.

Оновлення

Після публікації до видання "УП" звернулись представники пресслужби Кушніра, які підтвердили інвалідність глави "Київміськбуду".

"Кушнір, дійсно, має третю групу інвалідності, адже з 2005 року бореться із онкологічною хворобою (меланома), що зумовлює, у відповідності до закону, наявність інвалідності третьої групи та періодичні обстеження, у тому числі і за межами України. Йому було проведено низку операцій з видалення метастаз у різних органах та видалення самих внутрішніх органів", – йдеться у повідомленні.

Одночасно з цим він досвідчений альпініст, який піднявся на два "восьмитисячника" та сім "семитисячників".

"Підкорення Евересту було мрією Кушніра, яку йому вдалось здійснити лише у цьому році. Вони з дружиною підняли прапор України на найвищу вершину світу", – розповіли у пресслужбі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловіка та жінку, які співали пісню лєпса на Київщині, притягли до відповідальності.

Дивіться також відео 5 каналу: Lipton, Axe, Dove: НАЗК внесло Unilever до переліку міжнародних спонсорів війни. Агія Загребельська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ