Поліція України

Чоловіка та жінку, які співали пісню лєпса на Київщині, притягли до відповідальності

Shutterstock

Першому додатково вручили повістку

Поліція склала адміністративні протоколи за дрібне хуліганство на чоловіка та жінку, які співали пісні путініста григорія лєпса у кафе під Києвом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на поліцію Київської області.

У селі Погреби (Броварський район) поліція склала адмінпротоколи за статтею 173 КУпАП. Нею передбачений штраф від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на термін від 40 до 60 годин, або виправні роботи від одного до двох місяців з відрахуванням 20% процентів заробітку, або адміністративний арешт до 15 діб. Чоловікові також вручили повістку для явки до Броварського ТЦК та СП.

Зазначимо, що 1 липня у кафе на Київщині відвідувачі почали сперечатися через пісню російського виконавця лєпса. Двоє людей виконували його пісню, що розлютило іншу відвідувачку, але її в підсумку виштовхали із закладу.

Окрім притягнення до відповідальності фанатів російської музики, поліція перевірила заклад і склала відповідний адмінпротокол за частиною 1 статтею 155 КУпАП (Порушення правил торгівлі та надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що співаки-путіністи басков і лєпс пообіцяли платити гроші за підбиті в Україні танки Leopard.

Дивіться також відео 5 каналу: Lipton, Axe, Dove: НАЗК внесло Unilever до переліку міжнародних спонсорів війни. Агія Загребельська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ