Микола Басков

"Це наш вклад у перемогу": співаки-путіністи басков і лєпс пообіцяли платити гроші за підбиті в Україні танки Leopard – відео

@nikolaibaskov / Instagram

Прихильники крємля кажуть, що "роблять все, що можуть" для армії від щирого серця

Відомі у вузьких колах російські артисти ніколай басков і грігорій лєпс заявили, що виплачуватимуть російським військовим по 1 млн руб за кожен підбитий танк Leopard в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Артисти-путіністи гадають, що таким чином мотивують окупантів знищувати танки, які допомагають ЗСУ боронити Україну. Вони оголосили про це у перший день петербурзького міжнародного економічного форуму, де також сказали, що "роблять все, що можуть" для армії від щирого серця.

"Як представники творчої індустрії ми робимо свій внесок у перемогу наших бійців. Звісно, вони роблять це на основі своєї громадянської позиції. Але ми хочемо, щоб вони знали, що ми з ними поряд у їх перемозі та успіху", – заявив басков.

"Що і як би не робили інші люди, ми вважаємо за потрібне допомагати нашим бійцям доти, доки можемо справді загинути за батьківщину. Кожен із тут присутніх був на Донбасі неодноразово. Тому вирішили чинити так, а не інакше", – додав лєпс.

Окрім цього, до їхньої ініціативи приєдналася співачка альона север і телеведуча юлія барановська.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що росіяни похизувалися знищенням танка "Leopard 2", який виявився сільськогосподарським комбайном.

Дивіться також відео 5 каналу: Раз на 80 років рОСІЯ РУЙНУЄ ДАМБИ. "Можем павтаріть" у дії | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ