Світлана Лобода

Лобода ледь не виколола нігтем око своїй фанатці – відео

lobodaofficial / Instagram

Артистка продовжує гастрольний тур українськими містами, де на неї чекають не всі

Одіозна співачка Світлана Лобода продовжує давати концерти в Україні після того, як 9 років розважала російську публіку, і знову втрапила у черговий скандал. Детальніше розповідає "Дивогляд".

Після скандального виступу у Харкові, де артистку були не дуже раді бачити, співачка вирушила з гастролями у Дніпро. У своєму Instagram Лобода показала, як її радо вітала публіка в українському місті. Артистка зняла на відео, як вона вітається з прихильниками, які їй гучно аплодують. Так, на відео потрапив момент, як Лобода потрапила пальцями просто в обличчя одній з жінок, що була серед натовпу. За реакцією фанатки можна зрозуміти, що вона залишилася незадоволена такою "близькістю" зі своїм кумиром і дивом не травмувала око через довгі нігті співачки, якими вона "щедро" провела по обличчю жінки.

@m.ivasko

Нагадаємо, що після 2014 року Світлана Лобода активно продовжувала гастролювати по росії, але разом із цим співпрацювала й з українськими культурними та музичними діячами. Сьогодні, коли артистці заборонили в'їзд до рф на 50 років, Лобода намагається повернути довіру української аудиторії. Однак, не всі повірили щирості намірів співачки.

Так, наприклад, 25 травня Лобода влаштувала у Харкові свою фан-зустріч біля місцевого зоопарку. Це не сподобалося деяким місцевим жителям. Зокрема, на заході помітили активістів з плакатами "Харків без Лободи".

Звичайно, що артистка не могла не побачити цей плакат і спробувала публічно зганьбити 16-річну дівчину, однак, лише спровокувала довкола своєї персони скандал. Знаменитість почала торкатися руками волосся дівчини, обіймала її, цілувала у щоку, але разом із цим невпинно повторювала:

"Моя хороша, ну хто тебе прислав? Хто тобі дав гроші? Ну хто? Ну от бачите, деякі люди завербовані, навіть звертатися немає сенсу", – сказала Лобода.

У відповідь дівчина просто мовчала і тримала плакат до закінчення заходу за участі Лободи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що одіозна співачка Ані Лорак поскаржилася, що її "цькують", бо вона не допомагає Україні, а хоче просто насолоджуватися життям.

Дивіться також відео 5 каналу: ВОРОГ НАСТУПАВ НА БІЛОГОРІВКУ. Безуспішно. Генштаб

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ