Нацвідбір на Євробачення

Нацвідбір на Євробачення-2024: кому букмекери пророкують перемогу

Facebook / Eurovision Ukraine - Євробачення Україна

На фінальному етапі візьмуть участь 11 конкурсантів

Вже у суботу, 3 лютого, в Україні прогримить фінал Національного відбору на Євробачення-2024. Кому букмекери пророкують перемогу – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eurovision World.

На фінальному етапі у Нацвідборі візьмуть участь 11 конкурсантів. Артисти представлять номери, з якими претендують на участь у цьогорічному Євробаченні. 

Учасники фіналу Нацвідбору:

 1. YAKTAK – Lalala;
 2. INGRET – Keeper;
 3. NAZVA – Slavic English;
 4. ANKA – "Палала";
 5. Drevo – Endless chain;
 6. Alyona Alyona & Jerry Heil – Teresa & Maria;
 7. MELOVIN – DREAMER;
 8. SKYLERR – Time is running out;
 9. Ziferblat – Place I Call Home;
 10. YAGODY – Tsunamia;
 11. NAHABA – GLASSS.

За оновленими прогнозами букмекерів з вірогідністю 64% перемогу у Нацвідборі здобуде дует реперки alyona alyona та співачки Jerry Heil з піснею "Teresa & Maria". У січні дівчата мали 54% перемоги у фіналі Нацвідбору, а сьогодні цей показник збільшився.

 

На другому місці з показником 10% на перемогу у Національному відборі розмістився співак MELOVIN. Раніше йому давали 17% на те, що він представить Україну на пісенному конкурсі.

Четвірку лідерів закривають співачка ANKA та гурт YAGODY. Їм букмекери дають усього по 6% на перемогу.

КОЛИ І ДЕ ДИВИТИСЯ ФІНАЛ НАЦВІДБОРУ

Фінальний етап Національного відбору на Євробачення-2024 запланований на 3 лютого. Час проведення оголосять пізніше. Концерт пройде без глядачів, у форматі телеконцерту. Місце проведення заходу не розголошують з метою збереження безпеки членів журі, ведучих та учасників.

Фінал конкурсу транслюватимуть по телебаченню та онлайн. Нацвідбір покажуть на каналі "UA: Культура", на YouTube-каналі "Євробачення Україна" та інших інтернет-платформах "Суспільного". Фінал транслюватимуть також і в додатку "Дія".

ЩО ВІДОМО ПРО ЄВРОБАЧЕННЯ-2024

Півфінали та фінал пісенного конкурсу пройдуть у шведському місті Мальме. Перший півфінал запланований на 7 травня, другий – 9 травня, а гранд-фінал пройде 11 травня. 

Цьогорічним слоганом Євробачення було визнано "United By Music" ("Об'єднані музикою").

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що букмекери оновили прогноз щодо переможця Євробачення-2024 і "вивели" Україну в лідери.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ