Пінгвін

"Такого ще не було": українські вчені показали унікальне відео

Національний антарктичний науковий центр (НАНЦ)

Ці кадри зробили на острові Бут

Українські вчені зі станції "Академік Вернадський" продемонстрували відео, на якому зображені антарктичні пінгвіни та їхні малюки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Національного антарктичного наукового центру.

"Такого відео в нас ще не було. Вперше викладаємо запис із антарктичними пінгвінами та їхніми малюками. Погляньте, які вони цікаві. Антарктичних пінгвінів також називають чінстрапи (від англ. chin strap) чи бородані – через тонку чорну смужку, що перетинає біле підборіддя. Вони вважаються наймасовішим видом пінгвінів в Антарктиці (близько 7,5 млн пар)", – йдеться у повідомленні.

Вони також згадали, що період розмноження у цих птахів починається в осінні місяці, переважно у жовтні або листопаді, причому зазвичай відкладають два яйця, але іноді може бути одне або три. Через місяць і більше з цих яєць з'являються маленькі пінгвінчики, спочатку покриті світло-сірим пухом, який згодом стає темнішим на голові, крилах та спині. Догляд за яйцями та малюками здійснюють обоє батьків по черзі.

Біолог 28-ї української антарктичної експедиції Вадим Ткаченко зняв це відео під час роботи на острові Бут, що знаходиться недалеко від станції "Вернадський". Цьогоріч тут вже вилупилося 15 маленьких пінгвененят.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські полярники показали зелене літо в Антарктиді.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ