Дитинча акули

Новонароджену велику білу акулу вперше побачили у дикій природі – фото й відео

Carlos Gauna / The Malibu Artist

Спершу була версія, що це альбінос

Фахівці за допомогою дронів вперше зняли у дикій природі новонароджене дитинча великої білої акули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на News Scientist.

Кінорежисер Карлос Гуана та науковець Філіп Стернс із Каліфорнійського університету в Ріверсайді зафіксували появу молодого дитинчати білої акули біля узбережжя Карпінтерії (Каліфорнія, США).

Спершу вони подумали, що це альбінос. Однак згодом фахівці дійшли висновку, що білий колір був тимчасовим і міг бути результатом внутрішньоутробних речовин або шкірної хвороби.

Ці унікальні кадри можуть бути підтвердженням теорії, що великі білі акули активно розмножуються у регіоні від Санта-Барбари до Нижньої Каліфорнії.

Також завдяки ним ми можемо більше дізнатися про розвиток великих білих акул до народження. Відомо, що великі білі акули практикують оофагію, завдяки чому ембріони харчуються яйцями всередині матері.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Іспанії на пляжі помітили величезну 200-кілограмову акулу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ