Пляж

В Іспанії на пляжі помітили величезну 200-кілограмову акулу – фото

Pixabay

Хижака вивезли на сміттєзвалище для утилізації

На пляж Плайя-дель-Ріуете в Пуерто-де-Мазаррон (Іспанія) викинуло 200-кілограмову акулу з закривавленою пащею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

За словами очевидців, хижак надто наблизився до берега, став дезорієнтованим і задихнувся на мілководді. Люди намагалися повернути 200-кілограмове створіння назад у воду, але марно.

У підсумку туди прибули співробітники муніципалітету, які забрали морського мешканця та вивезли на сміттєзвалище для утилізації. Свідки розповіли, що цю акулу помічали біля Плайя-дель-Ріуете за кілька днів до цього інциденту.

За словами ветеринарів, на пляж викинуло акулу-мако. Йдеться про одну найшвидших акул у світі, яка може досягати швидкості до 74 км/год. Це хижаки великого розміру, які можуть виростати до 4 метрів у довжину та мати вагу до 570 кг.

Мако мешкають у відкритих водах тропічних і помірних океанів і відомі своїм потужним стрибком з води. Ці акули харчуються рибою та кальмарами, володіючи гострими зубами та високою мобільністю. Вони зазнають загрози через надмірний вилов і вважаються вразливими видами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як акула напала на жінку наступного дня після її весілля.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ