Акула

"Це було безумство": акула напала на жінку наступного дня після її весілля – відео

Alex Steyn \ Unsplash

"Це було безумство, бо я бачив, як вони відпливали від берега. Вони сміялися і розмовляли."

На Багамах жінка загинула під час медового місяця з коханим внаслідок нападу акули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Telegraph.

44-річна громадянка США та її чоловік, з яким вона за день до цього одружилася, займалися серфінгом на острові Нью-Провіденс. У момент трагедії оператор гідроцикла, який знаходився на пляжі, помітив акулу довжиною приблизно 4 метрів, яка потягла дошку під воду.

"Коли я побачив, що на дошці стоїть лише чоловік, я сказав про себе, що вона, мабуть, впала. Тоді було чутно його слабкі крики про допомогу. Це було безумство, бо я бачив, як вони відпливали від берега. Вони сміялися і розмовляли. Вони лише вчора побралися", – поділився він.

Рятувальник сів на човен і поплив, щоб забрати жертву та її чоловіка. Очевидці стверджують, що акула продовжувала плавати навколо дошки для серфінгу, на якій також була кров.

Медики намагалися провести жертві серцево-легеневу реанімацію, але їхні зусилля були марними. Внаслідок серйозного пошкодження правої сторони тіла жінка померла.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у водах Карибського моря зустріли унікальну акулу, яка може прожити до 500 років.

Дивіться також відео 5 каналу: Святий Миколай з Японії завітав до харківських дітлахів! Як пройшло дитяче свято?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ