Дощ

Прогноз погоди на початок тижня в Україні

Shutterstock

"Осінь лише починається"

Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у перші дні цього тижня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Facebook.

Дощовий тиждень відкриє циклон, який називається Пеггі. У понеділок, 12 вересня, майже всюди пройдуть дощі.

"Волога хмарна погода – не привід сумувати, бо осінь лише починається. Та й поки що немає справжніх холодів, завтра протягом дня все ж не морози: максимально, наприклад, у південній частині, у Дніпрі з районами, Кропивницькому з районами, Полтавщині та в східних областях очікується аж +17+22, в Криму до +24 градусів"

Найхолодніша погода буде у західній частині України, на Вінниччині, Житомирщині, Київщині, Чернігівщині, прикордонних районах Сумщини та Харківщини, західних районах Черкащини, прогнозується +10+15 градусів. На заході та сході України очікується посилення вітру до окремих штормових поривів, а на решті територій він вгомониться і максимум буде помірним.

У Києві у понеділок буде волога та хмарна погода з періодичними дощами. Максимальна температура становитиме +14 градусів, але вже у середу відчутно потеплішає.

Раніше "Дивогляд" повідомляв про те, якою буде погода восени-2022.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ