Жінка, яка вимірює талію

Не відмовилася навіть від фастфуду: жінка скинула 64 кг завдяки двом продуктам – фото до і після

Shutterstock

Раніше вона відчувала стійку втому, біль у суглобах і навіть задишку при ходьбі

Андреа Пенс, 38-річна мати двох дітей з Теннессі (США), успішно скинула 140 фунтів (близько 64 кг) за два роки, не обмежуючи себе в їжі, але обираючи улюблений грецький йогурт з бубликами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Вона розповіла, що раніше відчувала стійку втому, біль у суглобах і навіть задишку при ходьбі. Однак одного разу вона вирішила змінити ситуацію, поставивши перед собою мету схуднути на 90 фунтів (близько 40 кг).

За допомогою мобільного застосунку для відстеження калорій, вона виявила дефіцит білка у своєму раціоні, що привело до змін у харчуванні. Тепер її раціон складається з грецького йогурту на сніданок та білкових напівфабрикатів на обід і вечерю, а також вона не відмовляє собі в улюблених стравах чи солодощах, але споживає їх у помірних кількостях.

Схуднення
Схуднення
Фото: Andrea Pence

Андреа переконана, що такий підхід допоміг їй досягти успіху в довгостроковій перспективі, а новий раціон позбавив її апное уві сні та забезпечив прилив енергії для занять спортом. Вона критикує дієтичну культуру, що підтримує обмеження у харчуванні, наголошуючи, що можна смакувати смачними стравами, контролюючи порції.

Андреа розповіла, що раніше не вдавалося схуднути, навіть перейшовши на "здорове меню", таке як фрукти та мюслі, оскільки недооцінювала їх калорійність. Тепер вона не відмовляє собі навіть у фастфуді, стверджуючи:

"Якщо я хочу чізбургер, то я буду його їсти"

Раніше "Дивогляд" повідомляв про напій, який позбавляє від зайвих кілограмів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ