кава

Скільки чашок кави треба пити щодня, щоб схуднути

pexels.com

Схуднення – це доволі складний процес, який залежить переважно від вашого харчування і способу життя

Кава – це один з найулюбленіших напоїв людей в різних країнах світу. Багато хто вважає, що цей напій сприяє схудненню. Скільки чашок кави на день треба випити, щоб швидше скинути вагу – розповідає "Дивогляд".

Перш за все врахуйте, що схуднення – це доволі складний процес, який залежить переважно від вашого харчування і способу життя. Кава може бути лише допоміжним способом спалювання ваги, але не основним напоєм, який ви вживатимете цілий день.

Читайте також: Скільки чашок кави можна випивати на день без шкоди для здоров'я – дослідження.

Дослідженя науковців з Гарвардської школи громадської охорони здоров'я показало, що споживання чотирьох порцій кави на день сприяє зниженню рівня жиру приблизно на 4%.

Дієтологиня Таммі Лакатос Шеймс вважає, що ідеальною нормою кави, яку можна вживати за один день, становить від 200 до 400 мікрограмів кофеїну, але все залежить від маси вашого тіла.

Також важливо вживати чорну каву, без додавання вершків, незбираного молока, цукру, сиропів, меду тощо. Це лише ускладнить процес вашого схуднення і можливо навіть додасть кілька зайвих кілограмів.

"Пам’ятайте, що додаючи до кави вершки, незбиране молоко або цукор, ви можете легко компенсувати калорії, які ви спалюєте з кавою", – розповіла експертка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як ефективно вивести пляму від кави з одягу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше