Гарячий напій

Чи можна пити каву натщесерце – дослідження

Shutterstock

В окремих випадках можуть виникнути проблеми

Ранкова кава є обов'язковим ритуалом багатьох людей. Чи можна пити каву натщесерце без шкоди для здоров'я – розповідає "Дивогляд" із посиланням на OnlyMyHealth.

Дієтологиня Бхавіша Хуман зазначила, що при регулярному споживанні кави натщесерце можна викликати печію. Водночас, її поява не спричинить дисперсії у здорової людини без наявних гострих захворювань.

При вживанні кави натщесерце можуть виникнути проблеми з травленням, але на це є певні причини. Здебільшого, такий результат спостерігається в результаті впливу цього напою на вироблення шлункової кислоти, що у свою чергу лише поглибить проблеми зі шлунком і спровокує печію.

Так, за словами дієтологині, для того, щоб передбачити наслідки вживання кави натщесерце для здоров'я, потрібно розуміти її зв'язок зі шлунковими кислотами та вплив на них. 

У шлунку людини природним шляхом підтримується кисле середовище з pH від 1,5 до 4. Це дозволяє уникнути шкідливих бактерій і полегшує процес засвоєння таких поживних речовин, як залізо та вітамін B12.

Фахівчиня відмітила, що кава стимулює вироблення шлункової кислоти, а її вживання натщесерце може спричинити збільшення секреції шлункової кислоти. 

"Це може бути незручно, особливо для людей з езофагітом", — зазначає дієтологиня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, які спеції можна додати до кави.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ