Прищі й розлад шлунку: 5 найпоширеніших побічних ефектів кофеїну

Будьте обережні з цим напоєм

Кава – один із найпопулярніших напоїв у світі, а також незмінний ранковий ритуал у багатьох кавоманів. Однак, споживання кави може викликати чимало негативних ефектів на організм. Про найпоширеніші з них розповідає "Дивогляд" із посиланням на Stylecraze.

Кофеїн викликає звикання, в результаті чого людина збільшує кількість вживання напою на день до небезпечних доз. В результаті цього починають проявлятися негативні побічні ефекти.

Приступ тривоги

Надмірне споживання кофеїну може викликати тривогу і стрес, перепади настрою та нервозність на рівному місці. 

Розлад шлунка

Кофеїн містить у своєму складі кислоти, які впливають на процеси у шлунку і призводять до проблем з травленням та шлунковим розладом. В результаті цього у людини можуть проявлятися наступні симптоми:нудота, судоми, діарея та здуття живота.

Безсоння

Дуже часто причиною безсоння є випита перед сном кава. Саме кофеїн насичує організм бадьористю, дає енергію і не дозволяє заснути.

Підвищення артеріального тиску

Особливу небезпеку кавові напої становлять для людей з гіпертонією. Кофеїн підвищує кров'яний тиск і може викликати нездужання.

Прищі

Кофеїн посилює виділення шкірного сала, що у своє чергу спричиняє появу сипу і прищів на обличчі. Також ця речовина підвищує рівень гормонів стресу в організімі, що також вважається однією з причин висипів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені встановили зв'язок між вживанням кофеїну і головним болем.

Дивіться також відео 5 каналу: Президент Туреччини Раджеп Ердоган має намір зустрітися з Путіним у Росії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше