Кава

Кава сприяє схудненню: учені розповіли про особливі властивості напою

5 канал

Кофеїн стимулює центральну нервову систему

Науковці вже тривалий час сперечаються щодо корисних і шкідливих властивостей кави. Нещодавнє дослідження продемонструвало докази того, що тривале вживання кофеїну допомагає усунути ожиріння, передає "Дивогляд" із посиланням на BMC Medicine.

У дослідженні взяли участь 428 860 реципієнтів. Експерти оцінили різні наслідки для здоров’я, що можуть виникнути в результаті генетичних предикторів рівня кофеїну в плазмі, а також проаналізували вплив кофеїну на остеоартрит, постменопаузальні кровотечі, сироваткові метаболіти та білки плазми.

Так, автори дослідження зазначили, що кофеїн дійсно здатний захистити організм від надмірної ваги, а також від ризиків появи захворювань суглобів.

"Відомо, що кофеїн стимулює центральну нервову систему, що може прискорити метаболізм і сприяти розщепленню жирових клітин. Цей підвищений рівень метаболізму потенційно може допомогти в контролі ваги та знизити ризик ожиріння", – сказав доктор медичних наук, сертифікований хірург-ортопед і засновник Cannabis MD Telemed Стівен Фіоре.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що буде з організмом людини, якщо вживати більше однієї чашки кави на день.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ