Жінка, яка вимірює талію

Фахівець назвав головну помилку людей, які намагаються схуднути

Shutterstock

"Ваша вага – це лише невеликий аспект загального здоров'я"

Одна з найбільших помилок, яку люди роблять у прагненні втратити вагу, полягає у надмірній концентрації на числах на шкалі ваги. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Eating Well.

Дієтологи попереджають, що хоча регулярне зважування може стати звичкою, важливо не дозволяти цим цифрам впливати на ваші відчуття або керувати ними.

"Ваша вага – це лише невеликий аспект загального здоров'я. Справжнє здоров'я охоплює як фізичний, так і психічний стан. У суспільстві, яке фокусується на вазі, легко застрягти в спробах зменшити показники на вагах, забуваючи про вплив на ваше ментальне та фізичне здоров'я", – підкреслила доктор Мелані Бетц.

Показники ваги часто не дають повної картини змін ваги. Крім того, причини втрати ваги можуть бути як позитивними, так і негативними.

Одна людина може втратити вагу, включивши до свого раціону продукти з великим вмістом клітковини або віддаючи перевагу білковому сніданку. Тоді як інший може скоротити вагу, вдаючись до шкідливих дієтичних стратегій.

Раніше "Дивогляд" розповідав, жителі яких країн найбільше і найменше страждають від ожиріння.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ