Чай

Дієтолог назвав неочікувані корисні властивості чаю

Shutterstock

Багато людей у всьому світі щодня п'ють чай, але не здогадуються про всю користь цього напою

Чай – це один з найпопулярніших напоїв у всьому світі, який може позитивно відображатися на стані нашого здоров'я. Про незвичайні корисні властивості чаю розповідає "Дивогляд" із посиланням на USA TODAY.

Дипломований дієтолог Даніель Крамбл Сміт каже, що випита чашка теплого чаю вранці сприятливо впливає на роботу нашого кишківника. Це відбувається за рахунок того, що будь-який листковий чай містить у своєму складі поліфенольні сполуки, які мають антиоксидантні властивості.

Читайте також: 100-річна жінка розповіла про свій секретний напій, який вживає кожного дня – фото.

Експерт також відмітив, що завдяки цим сполуками та антиоксидантам чай відмінно запобігає діабету та покращує стан серцево-судинної системи. Також деякі дієтологи зазначають, що якісний чай сповільнює старіння і має позитивний вплив на шкіру.

Читайте також: Чи сприяє кава схудненню – вчені надали остаточну відповідь.

Варто врахувати і той факт, що чай, як і кава, містить кофеїн, який може похитнути рівень кров'яного тиску. Однак, західні вчені в одному зі своїх досліджень дійшли висновку, що зелений чай при правильному споживанні може значно знизити систолічний артеріальний тиск.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені встановили зв'язок між вживанням кофеїну і головним болем.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ