Руки молодої і літньої людини

Відчуття голоду зберігає молодість і подовжує життя – дослідження

Shutterstock

"Голодні дієти" ефективні у сповільненні старіння

Правильне харчування має позитивний вплив на здоров'я людини, але мало хто знає, що почуття голоду може сповільнити старіння. Американські науковці довели ефективність "голодних дієт" у процесі подовження життя, передає "Дивогляд" із посиланням на Science.

Часто "голодні дієти" використовують для зменшення ваги, під час яких організм отримує серйозний стрес. У результаті скинуті кілограми за короткий термін повертаються. Разом із цим, експерти наголосили, що почуття голоду ефективне у збереженні молодості та сповільненні старіння.

Читайте також: Яка кава може подовжити життя людини – учені

Читайте також: Забудьте про вівсянку: дієтолог розповіла, який сніданок найкорисніший

Почуття голоду свідчить про те, що тканинам та органам не вистачає енергії, яку вони починають брати з різних клітинних процесів. Цей процес науковці пояснили на прикладі комах, у яких голод виникає при нестачі амінокислот лейцину, ізолейцину і валіну. Саме  дефіцит цих трьох амінокислот сприяє подовженню життя.

Читайте також: Експерт назвав популярну рибу, яка провокує рак – негайно виключіть її зі свого раціону

Читайте також: Учені встановили, що кава продовжує життя – скільки її потрібно вживати

Читайте також: Учені назвали найкорисніший фрукт

Учені провели дослідження на мухах дрозофілах, яких обмежили у споживання лейцину, ізолейцину та валіну, але не у кількості калорій. Результати продемонстрували, що комахи, які дотримувалися дієти з низьким вмістом розгалужених амінокислот споживали більше калорій, ніж мухи на дієті з високим вмістом цих амінокислот. У свою чергу комахи з першої групи мали більше відчуття голоду, більше їли, але мали довше життя.

Нагадаємо, "Дивогляд" розповідав, що 106-річна довгожителька назвала напій, який вона вживає щодня. А раніше найстаріший лікар у світі поділився "справжнім секретом довголіття".

Також нешодавно у віці 128 років з життя пішла "найстаріша жінка у світі". "Дивогляд" розповідав, у чому був секрет її довголіття.

Дивіться також відео 5 каналу: 60% опіків тіла, пересадка шкіри: американські хірурги прооперували десятки українських дітей

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ