Учені назвали жахливі наслідки від пропуску сніданку

Багато хто вранці не має апетиту і нехтує сніданком. Але ж недарма цей прийом їжі називають головним

Науковці встановили, що регулярний пропуск першого прийому їжі може мати негативні наслідки для здоров'я, передає "Дивогляд" із посиланням на Immunity.

Американські вчені з Медичної школи Ікана на горі Сінай провели дослідження з метою встановити вплив пропущеного прийому їжі на стан нашої імунної системи. В експерименті взяли участь миші, яких розділили на дві групи. Представникам першої після пробудження пропонували ситий сніданок, а членам другої – лише воду.

Також, одразу після пробудження і за чотири та вісім годин дослідники збирали зразки крові у гризунів для аналізу. За результатами вони встановили, що у тварин, які на сніданок пили лише воду, спостерігалося різке зниження кількості моноцитів – білих кров'яних клітин, які допомагають у боротьбі зі злоякісними пухлинами, патогенами та запальними реакціями.

За 4 години після пропущеного сніданку з кровотоку гризунів зникали 90% моноцитів, а за 8 годин їх майже не залишалося.

Згодом науковці встановили, що голод ставав причиною стресової реакції мозку, яка у свою чергу змушувала моноцити транспортуватися у кістковий мозок, де вони переходили у неактивний стан. Водночас із цим сповільнювалося утворення нових клітин.

За 24 години, коли мишам давали корм, моноцити поверталися до кровотоку. Цей процес викликав різке збільшення білих кров'яних клітин, що у свою чергу провокувало запалення, яке послаблювало їхню стійкість до інфекційних хвороб. Фахівці також заявили, що така реакція організму підвищувала ризики появи проблем із серцем.

На основі таких результатів науковці встановили, що хронічний пропуск сніданків може сприяти розвитку онкології. Саме тому, навіть в разі дотримання дієти, сніданок повинен бути регулярним і вживати його необхідно впродовж години після сну.

Якщо вранці немає апетиту, варто зробити вечерю більш легкою і не наїдатися на ніч. Це також позитивно відобразиться на стані здоров'я.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці назвали диво-продукт, який завадить появі серцево-судинних захворювань.

Дивіться також відео 5 каналу: На московію напали НЛО! Паніка у москальні через масову бавовну в останній день зими

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше