АМКУ оштрафував виробників сиру

В Україну завезли небезпечні сири – Держпродспоживслужба

Shutterstock

Вживання продукту може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає про виявлення в Україні небезпечних сортів сиру, передає "Дивогляд".

В інформаційному повідомленні, яке було отримано через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 08.02.2023 р, йдеться про виявлення Listeria monocytogenes в сирах (Гаперон), що виготовляються з пастеризованого молока.

Після вживання зараженого продукту Listeria потрапляє до центральної нервової системи і статевих органів. З часом людина може відчути прояви менінгіту, менінгоенцефаліту, сепсису, перинатальних інфекцій і гастроентериту.

Відомо, що партію сирів експортували з Франції. Виробником є компанія "SOCIETE LAITIERE DE VICHY", а експортер – Thomas Export SA, France. Одержувач в Україні: ТзОВ "ТД Гурмандіз" (вул. Костянтинівська, 72, м. Київ, 04080).

Експерти закликають українців в разі виявлення продукції звертатися з повідомленням до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.: (0372) 553409 або до територіальних управлінь.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Київщині виявили небезпечне печиво.

Дивіться також відео 5 каналу: путін не може прийняти поразку від України, а ось від колективного Заходу – так, далі залізна завіса

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ