Прапор Бразилії

У Бразилії мешкає 29-річне "немовля" з гігантською головою – чим хворіє ця людина (фото)

flagi.in.ua

Новонароджена мала прожити лише три місяці, як вважали лікарі

У Бразилії живе 29-річна жінка Грацієла, яка народилася з величезною головою і виглядає так, як немовля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Її матір, Адальгіса Суарес Алвес, ще на етапі вагітності дізналася про серйозну проблему з дитиною. Так, вона страждала від сильного болю у животі, після чого дізналася від лікарів, що у Грацієли гідроцефалія.

Йдеться про скупчення рідини в мозку, що спричиняє тиск і подальше пошкодження черепа. Згідно з оцінками лікарів, дівчинка мала прожити всього 3 місяці. Однак з того моменту пройшло вже цілих 29 років.

Грацієла жива, але досі виглядає, як немовля. За словами її матері, неможливо було нічого зробити ні до, ні після народження дитини.

На жаль, 29-річна не може ходити та говорити, а також нещодавно втратила зір.

"Щодня я піклуюся про неї, купаю і годую її з усією своєю любов'ю. Я віддана Грацієлі і мені дуже приємно бачити, що про неї добре піклуються, як я, так і вся наша родина. Племінники, двоюрідні брати, тітки та багато інших членів сім'ї люблять приїжджати до неї і піклуватися про неї. Я не працюю, я просто піклуюся про неї – я щаслива піклуватися про неї, і мені приємно, коли я бачу її посмішку", – розповіла її 48-річна матір.

Окрім Грацієли, у Адальгіси є дві інші доньки – 28-річна Елані та 26-річна Бруна. Попри всі проблеми, вона продовжує любити свою дитину.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дівчина зажила антидепресанти та отримала 30% опіків тіла.

Дивіться також відео 5 каналу: СБУ викрила блогерів, які "засвітили" ППО у Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ