Кайла Нельсон

Дівчина зажила антидепресанти та отримала 30% опіків тіла

gofundme.com

Постраждала відчуває сильний біль і харчується за допомогою спеціальної трубки

23-річна американка у медикаментозний спосіб намагалася вилікуватися від депресії, але у підсумку отримала масові опіки тіла та синдром Стівенса-Джонсона. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Кайла Нельсон зі штату Юта приймала препарати, які мали врятувати її від депресії та тривоги. Однак згодом вона помітила появу на своєму тілі дивних червоних пухирів, після чого жінка звернулася до лікарів.

Медики діагностували у неї синдром Стівенса-Джонсона, який є рідкісним розладом, який провокує опік шкіри зсередини. 30% тіла постраждалої вкрито опіками.

Через цю хворобу можна втратити зір, а тому 23-річній зробили операцію на повіках, щоб завадити цьому процесу. Наразі Кайла відчуває сильний біль і вживає їжу за допомогою спеціальної трубки.

"У неї все життя попереду, але тепер нам доводиться мати справу з цим, тільки тому, що вона хотіла стабілізувати своє психічне здоров'я", – розповіла її мати.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у чоловіка потемніла шкіра після прийому антидепресантів.

Дивіться також відео 5 каналу: СБУ викрила блогерів, які "засвітили" ППО у Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ