67 років розлуки: жінка знайшла у соцмережі свою невідому сестру, яка мешкала поблизу неї

Літня британка користувалася Facebook і несподівано розшукала там свою невідому зведену сестру, яка протягом довгих років жила у сусідньому районі.

Це сталося з 67-річною мешканкою передмістя Солфорда (Англія) Джин Берроу. Одного разу вона помітила у Facebook публікацію, де була її дитяча фотографія з батьком.

В описі йшлося, що 77-річна Джоан Костянтин, яка мешкає у сусідньому населеному пункті, хоче знайти свого батька. Це здивувало Джин, яка вирішила зателефонувати Джоан, що виявилася її сестрою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Manchester Evening News.

Як це можливо?

Читайте також:

Берроу дізналася, що її батько до шлюбу з її матір'ю мав іншу жінку, від якої мав дочку. Однак, зі своєю першою дитиною він ніколи не зустрічався.

Джин дізналася про це у 19-річному віці та хотіла довідатися у батька про свою зведену сестру, Джоан Костянтин, але батьку було неприємно згадувати про доньку, з якою йому забороняла бачитися її матір.

У свою чергу, Джоан теж хотіла побачитися зі своїм батьком і думала, що у того більше немає дітей. У 15-річному віці у неї навіть був хороший шанс.

"Цей водій автобуса – твій батько, ти хочеш піти й зустрітися з ним?", – сказала їй тоді друга жінка її батька.

Однак, дівчинка подумала, що це розлютить її матір, а тому злякалася та вийшла зі шкільного автобуса. Тим не менше, вже у 77 років, після смерті матері, Костянтин вирішила розшукати свого татка та розмістила публікацію, про яку йшлося на початку.

Спочатку сестри, які знайшли одна одну, спілкувалися півроку по телефону, а після цього зустрілися. Виявилося, що їх розділяли лише 15 хв їзди на авто. Вони дуже щасливі, що можуть бути разом.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що чоловік через 36 років розлуки зустрів у мережі перше кохання та знову став щасливим.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше