Дикий лісовий кіт

На Львівщині до людей несподівано прийшов рідкісний лісовий кіт – що він хотів (відео)

Shutterstock

"Нагадує всім знайому домашню кішку"

У Львівській області до садиби через голод прийшов лісовий дикий кіт. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку Національного природного парку "Батьківщина".

Це сталося у селі Либохора (Самбірський район). Там голодну тварину нагодували та потім відправили назад в дику природу.

Для цього лісового кота заманили на дерев'яний піддон і накрили зверху ящиком. Потім місцеві віднесли цю конструкцію до лісу, куди випустили налякану істоту.

"Лісовий кіт – це дрібний хижак, занесений до Червоної книги України, що нагадує всім знайому домашню кішку. Але досвідчений біолог і мисливець побачить малопомітні риси, що відрізняють пухнатого домочадця від здичавілого родича. В Україні цього виду налічується понад 300-400 особин", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Тернопільщині помітили рідкісного лісового кота, який вийшов на полювання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ